Berat – Sekuestrohen 16 kg Cannabis Sativa, arrestohet në flagrancë një person

http://www.youtube.com/v/AAOlO4qHyGg?fs=1 Berat Goditet një rast i prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike Arrestohet në flagrancë një shtetas Sekuestrohen 7 pako me 16 kg lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sativa. Seksioni kundër Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Berat, më datë…